Prenájom vyokozdvižnej teleskopickej plošiny – 21m

Potrebujete niečo opraviť či zariadiť doslova vo výške? Ponúkame Vám prenájom teleskopických plošín podľa vašich požiadaviek.

Pracovné plošiny môžete použiť ako v exteriéroch, tak aj v interiéroch. Výhodou našich teleskopických plošín je predovšetkým nízka hmotnosť a dokonalosť najmä po konštrukčnej stránke.

Spôsob ich využitia je takmer neobmedzený, pretože vďaka tichej a ekologicky nezávadnej prevádzke sa môže využiť aj v obytných zónach, v parkoch či nákupných centrách, športových strediskách, ale aj historických budovách pri ich rekonštrukcii.

Výhod teleskopických pracovných plošín je hneď niekoľko.

Prvou z nich je mobilita, pretože na jej prevoz postačí aj osobné či nákladné vozidlo s ťažným zariadením. Naša teleskopická plošina je ani nie do piatich minút pripravená na použitie, nevyžaduje si zdĺhavú a náročnú konštrukciu.

Ďalšou, veľmi dôležitou, výhodou je jej cena. Náklady na pracovnú plošinu sú totiž omnoho nižšie ako náklady na lešenie. Pri lešení je potrebné zabezpečiť aj pracovnú silu, ktorá zrealizuje montáž lešenia. Pri plošine nemáte žiadne výdavky naviac.

Oproti lešeniu má plošina ešte jednu veľkú výhodu. Pri práci s plošinou hrozí oveľa menšie riziko úrazu než pri práci na lešení. Spomeňme si na niekoľko nešťastí, ktoré vznikli práve nekvalitným zložením lešenia.

Takže, stačí nás kontaktovať a my Vám zabezpečíme plošinu, ktorá bude plne zodpovedať Vašim potrebám. Pozrite si tiež naše stránky založené na počesť tohto geniálneho pracovného nástroju Prenajomplosiny.com.